پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 17:32
259رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شب جمعه اول ماه رجب را لیله الرغایب گویند و از برای آن عملی از حضرت رسول(صلی الله علیه و آله و سلم) با فضیلت بسیار واردشده که سیدبن طاووس در کتاب اقبال و علامه مجلسی در اجازه نبی زهره آن را نقل کرده اند.
احکام اعتکاف 4 اردیبهشت 1395 10:48
احکام اعتکاف شامل تعریف اعتکاف، اقسام اعتکاف، زمان اعتکاف، شرایط معتکف، شرایط اعتکاف، نیت اعتکاف، روزه اعتکاف، مدت اعتکاف، مکان اعتکاف، خروج از مسجد، محرمات اعتکاف می باشد.
آثار متعددی که از شهید سعید، آیت الله شیخ مرتضی مطهری (رحمت الله علیه) برجای مانده است، بنیان مستحکمی از اندیشه های مقوم انقلاب اسلامی و جهان بینی دینی است.
چهل حدیث منتخب گهربار 13 اردیبهشت 1395 14:38
چهل حدیث منتخب گهربار از امام موسی کاظم علیه السلام
بحث ما در موجبات شهادت امام موسى بن جعفر علیهماالسلام است . چرا موسى بن جعفر را شهید کردند ؟ اولا اینکه موسى بن جعفر شهید شده استاز مسلمات تاریخ است و هیچکس انکار نمى کند
شعبان ماه بسیار شریفى است و به حضرت سید انبیاء صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله منسوب است و آن حضرت این ماه را روزه مى گرفت و به ماه رمضان وصل مى کرد و مى فرمود شعبان، ماه من است هر که یک روز از ماه مرا روزه بگیرد بهشت برای او واجب می شود
چهل حدیث در خصوص ماه مبارک رمضان
200 نفر از طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران، شنبه 25 اردیبهشت ماه با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند
حضرت علی اکبر علیه السلام فرزند ابی عبدالله الحسین علیه السلام بنا به روایتی در یازدهم شعبان،(1)سال43 قمری در مدینه منوره دیده به جهان گشود.
مطالبی که توسط خانم راستی، نماینده اساتید حوزه های علمیه خواهران در محضر رهبر معظم انقلاب مطرح گردید به شرح ذیل می باشد.
  • تعداد رکوردها : 259