پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 17:14
259رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مرحله تکمیلی دوره تخصصی تربیت مربی نقد فرقه ها از سوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران در مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(س) تهران برگزار شد.
دوره آموزشی تربیت مدرس انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور خواهران طلبه به منظور تربیت مدرسین و مبلغین توانمند برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
دوره «احیاء امر به معروف و نهی از منکر، واجب فراموش شده» ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.
فجایع متعدد در سرزمین وحی که موجب قتل عام جمع زیادی از مسلمانان و حجاج ایرانی گردید نشانه بی کفایتی دولتی است که خود را مدعی اداره امور حج می داند در حالی که خصمانه به مسلمانان و ملت مظلوم یمن یورش می برد.
به منظور ارتقای کمی و کیفی وبلاگ نویسی و توسعه فضای مجازی در حوزه های علمیه خواهران، کارگاه آموزشی وبلاگ نویسی 14 و 15 مهر ماه در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار می گردد.
بار دیگر دستان جنایتکار رژیم سفّاک آل سعود جنایت دیگری را رقم زد و به خون پاک ترین مردان و محبان اهلبیت (علیهم السلام) آغشته شد و شهید مظلوم آیت الله نمر باقر النمر از دار فنا به بهشت برین پرکشید و همه محبان اهلبیت در سراسر جهان را در ماتم فقدان خود فرونهاد.
121 نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران استان تهران به مرحله استانی دهمین دوره از مسابقات قرآنی راه یافتند.
مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه با ترجمه در دو مرحله استانی و کشوری و در سه مقطع ثلث، نصف و کل ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار می شود.
بیش از 200 نفر از مبلغان حوزه های علمیه خواهران شهر تهران در سال تحصیلی جاری برای اقامه نماز جماعت و فعالیت های فرهنگی تبلیغی به مدارس دخترانه آموزش و پرورش اعزام شدند.
  • تعداد رکوردها : 259