پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 16:55
259رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پانزده خرداد، روز قیام خونین مردم جان بر کفی است که به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند تا سلطه طاغوتیان را از کشورشان برچینند.
خود را برای سفر آخرتت آماده کن، و قبل از فرا رسیدن مرگ، زاد و توشه تهیه کن، و بدان که به راستی تو به دنبال دُنیا هستی در حالی که مرگ به دنبال توست
مشارکت و همکاری در خانواده خود یک نوع محبت کردن است که زندگی را شیرین و شیرین تر می کند، خدیجه (سلام الله علیها) شریک و مشاور واقعی پیامبر صلی الله علیه و آله بودند مخصوصاً در دغدغه های پیامبر، وزیری توانا و کارآمد بودند، همواره همدم، مونس، یار مخلص و شریک و غم خوار پیامبر بودند
نشست هم اندیشی مدیران، معاونین فرهنگی و مشاوران مدارس علمیه خواهران استان تهران چهارشنبه نوزده اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد .
فعالیت های فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تهران در نیم سال اول تحصیلی 97- 96
فعالیت های فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تهران در نیم سال اول تحصیلی 97- 96 ارزیابی شد.
قال رسول اللّه صلی الله علیه و آله : «شَعْبانُ شَهری؛ پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرموده است: شعبان ماه من است. » (1)
بعثت و فرود آمدن جبرییل در حرا، بازگشایی راه های آسمان به حریم بسته انسان است. خداوند، بانگ بیدار باش را از سر رحمت بیکران خود به صدا درآورده است. این سروش ایزدی بر بال جبرییل فرود آمد و از حنجره پاک محمد صلی الله علیه و آله بر زمین منتشر گردید.
بررسی فضایل حضرت علی (ع) و مساله امامت (حدیث غدیر خم)
«دوست داشتنی ترین کارها نزد خدا این است که مسلمانی، شکم مسلمانی را سیر کند، غمش را بزداید و دینش را ادا کند
  • تعداد رکوردها : 259