پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 16:44
259رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دوره آموزشی تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد ویژه فارق التحصیلان مدارس علمیه خواهران استان تهران 14 و 15 مرداد ماه سال جاری برگزار شد.
محرم، ماه آزادگی 2 مهر 1397 14:29
محرّم ماه آگاهی، ماه شکوفایی، ماه سوگواری و ماه عشق است
دوره آموزشی تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد با حضور طلاب مدارس علمیه خواهران استان تهران 14 و 15 مرداد ماه برگزار می شود .
امام رضا(ع) یکی از اوصیا و خلفای به حق پیامبر(ص) نماد همان خلق عظیم نبوی(ص) بود به گونه ای که هر کسی از دوست و دشمن به ایشان می نگریست ایشان را یادآور خلق و خوی پیامبر(ص) می دید
این ماه، معروف به اجابت دعا است. ذی القعده از ماه های حرام است که در جاهلیت مورد احترام بوده و اسلام نیز آن را گرامی داشته است.
یازدهمین فراخوان جذب و گزینش مشاور، ویژه مدارس علمیه خواهران تا تاریخ 30/4/97 برگزار میشود.
طرح حجاب و عفاف مدارس علمیه خواهران از16 تیر ماه الی 25 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
سه نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران استان تهران، در مسابقه قدم های زائر برگزیده شدند.
حضرت امیرمؤمنان(ع) در روز فطر خطبه ای ایراد کردند و فرمودند: ای مردم! همانا این روز، روزی است که در آن نیکوکاران پاداش می یابند و هرزه کاران زیان می بینند. این روز شباهت بسیاری به روز رستاخیز دارد؛ پس وقتی از خانه هایتان به سوی مصلا می روید، روزی را یاد کنید که به سوی پروردگارتان بیرون می آیید، هنگامی که به نماز می ایستید، به یاد روزی باشید که در پیشگاه پروردگارتان می ایستید و وقتِ بازگشتن به خانه هایتان به یاد روزی باشید که به خانه های خود در بهشت باز می گردید.
ای خدا در این روز فضیلت لیلة القدر را نصیب من گردان و تمام امور و کارهای مشکل مرا آسان گردان و عذرهایم بپذیر و وزر و گناهم محو و نابود ساز ای رءوف و مهربان در حق صالحان
  • تعداد رکوردها : 259