پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 17:33
259رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مطالبی که توسط سرکار خانم میرمومنی، نماینده مدیران حوزه های علمیه خواهران در محضر رهبر معظم انقلاب مطرح گردید به شرح ذیل می باش
رسول اکرم صلوات الله علیه- عترت
پایگاه جامع قرآن کریم که شامل:متن کامل قرآن کریم به تفکیک جزء، فضیلت سور، ترجمه، تفسیر و قرائت آیات شریفه می باشد.
تعدادی از طلاب حوزه علمیه خواهران استان تهران روز چهارشنبه 26 خرداد ماه افطار را مهمان سید الکریم بودند.
اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برای آموزش سواد به افراد بی سواد از طلاب حوزه های علمیه خواهران دعوت به همکاری می نماید.
شب قدر 3 تیر 1395 9:0
سوگند به کتاب روشنگر؛ به راستی ما آن را در شبی مبارک فروفرستادیم زیرا که به حقیقت هشداردهنده بودیم. در آن شب که هر امری با حکمت معین و ممتاز و جدا می گردد. تعیین آن امر البته از سوی ما خواهد بود، که ما رسولان را فرستاده بودیم و این از رحمت و مهربانی پروردگار توست، به راستی او شنونده داناست.
پرسش و پاسخ پیرامون مباحث شب قدر
وظیفه یک جامعه شناس، شناخت ویژگی ها و خصلت های جمعی و قومی جوامع است. ویژگی هایی که طی اعصار متمادی همچنان در میان اقوام و جوامع پا بر جا می ماند. در این میان، امامان معصوم علیهم السلام، آگاه ترین جامعه شناسانی هستند که نقاط قوت و ضعف مردم عصر خود را به خوبی درک کرده و با آگاهی از این خصلت ها دست به عمل مناسب می زنند
روز جهانی قدس 10 تیر 1395 14:12
روز قدس آخرین جمعه ماه رمضان است که در آن علیه رژیم صهیونیستی اسرائیل و اشغال فلسطین راهپیمایی اعتراض آمیزی در کشورهای مختلف برگزار می شود. در بعضی کشورها به خاطر عدم مجوز پلیس برای روز جمعه، راهپیمایی در روز دیگری انجام شده[۱] یا فقط امکان برگزاری همایش هایی به این منظور داده می شود. این روز چند ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ (۱۳ ماه رمضان ۱۳۹۹ه‍.ق) با پیام امام خمینی برای حمایت از ملت فلسطین نام گذاری شد.
دوره مبانی اندیشه اسلامی را با عنوان «طرح ولایت» ویژه طلاب خواهر برگزار می گردد.
  • تعداد رکوردها : 259