چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14 ربيع الثاني 1441 - 2019 دسامبر 11 - ساعت 7:58
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 253162
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1397 13:34
تعداد بازدید : 71

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران تبعیت از ولایت فقیه، و حضور آگاهانه در صحنه می باشد.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران از کلیه مدیران، اساتید، کادر، طلاب، مبلغان و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن،انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پرشور و باشکوه در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد.

إنَّ اللهَ لا یُغَيِّـرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا مَا بأنفُسِهِم   (رعد/11)

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و شکل​گیری نظام مقدس اسلامی و تداوم آن با هدایت​های حکیمانه رهبر معظم انقلاب«دام ظله العالی»، منشأ تحولات عظیم و تاریخ​ ساز در منطقه و جهان شده است. به ​طوری که با گذشت ۴۰ سال از وقوع معجزه قرن، گفتمان پرصلابت انقلاب اسلامی مبتنی بر ولایت، اصول و ارزش​های اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) با شاخصه دفاع از مظلوم و ستیز با ظالم در سپهر جهان تبلور پیدا کرده است.

رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان​های مقدس انقلاب اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و انسجام ملی و حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه​ و پاسداری از ارزش ها می باشد.

دشمنان انقلاب اسلامی در شرایط خطیر کنونی، کانون اصلی مقابله خود با نظام اسلامی و ملت ایران را در جنگ​های ترکیبی با نمادهای دیپلماسی، جنگ اطلاعاتی تبلیغاتی و رسانه​ای، جنگ اقتصادی و عملیات روانی قرار داده تا با ناکارآمدسازی و ناتوان نشان دادن نظام و زیر سوال بردن مبانی انقلاب اسلامی، از ظهور ثمرات و دستاوردهای جدید و استمرار آن جلوگیری کرده و با دادن نشانه​های غلط، القای یأس و ناامیدی و گسترش بی​اعتمادی در جامعه و به مسئولان نظام به اهداف شوم خود برسند، غافل از اینکه "ومکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین".

امروز با گذشت چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موفقیت​ها و پیشرفت های منطقه​ای و بین​المللی این انقلاب، عدالت​خواهان جهان امروز را بر آن داشته تا طرح​ها و الگوهای جمهوری اسلامی ایران را برای دگرگون​سازی ساختار و هندسه قدرت بکار گیرند.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران با گرامی​داشت یاد و خاطره جاودان امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم در سنگرهای مقاومت اسلامی ضمن دعوت از کلیه مدیران، اساتید، کادر، طلاب، مبلغان و فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پرشور و باشکوه در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد و تردیدی نیست  با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن روح تازه​ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی دمیده و بار دیگر عزت و اقتدار ایران عزیز را بیمه خواهیم کرد.