دوشنبه 1 بهمن 1397 - 15 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 21 - ساعت 23:10
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 234108
تاریخ انتشار : 14 تیر 1394 10:23
تعداد بازدید : 834

برگزاری دوره احیاءامر به معروف و نهی از منکر در مدرسه علمیه کوثر

دوره «احیاء امر به معروف و نهی از منکر، واجب فراموش شده» ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

دوره «احیاء امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده» در تهران برگزار شد

دوره «احیاء امر به معروف و نهی از منکر، واجب فراموش شده» ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار شد

کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران گفت با توجه به اهمیت وجوب فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی این دوره با حضور طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) گفت امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای واجب و همگانی است و همه باید امر به معروف و نهی از منکر بکنند. امروز امر به معروف و نهی از منکر، هم مسئولیت شرعی و هم مسئولیت انقلابی و سیاسی ماست.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران ادامه داد: مسئله امر به معروف و نهی از منکر مثل مسئله نماز یاد گرفتنی است و ما باید مسائل آن را یاد بگیریم. اینکه در کجا و چگونه باید امر به معروف و نهی از منکر کرد مسائلی وجود دارد که امیدواریم با توجه به نقش مؤثر خواهران طلبه در اجتماع بتوانیم با آموزش های لازم این واجب فراموش شده را احیاء کنیم.

شایان ذکر است دوره «احیاء امر به معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده» 6 ، 8 ، 10و 14 تیر ماه از ساعت 9 الی 12:30 در مدرسه علمیه کوثر واقع در ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، خیابان شیخ فضل الله نوری برگزار شد.