دوشنبه 1 بهمن 1397 - 15 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 21 - ساعت 23:6
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 233822
تاریخ انتشار : 23 دی 1394 13:55
تعداد بازدید : 605

برگزاری مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم ویژه خواهران حوزوی

مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه با ترجمه در دو مرحله استانی و کشوری و در سه مقطع ثلث، نصف و کل ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار می شود.


مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه  با ترجمه در دو مرحله استانی و کشوری و در سه مقطع ثلث، نصف و کل ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار می شود.

کریم زاده ،معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران در خصوص برگزاری این مسابقه گفت: برگزاری  مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم در مدارس علمیه خواهران همراه با ترجمه می باشد و از بین ترجمه ها، ترجمه آیت الله مکارم شیرازی مورد مسابقه است.

وی به اهداف برگزاری این مسابقه نیز اشاره کرد و افزود انس با قرآن کریم، فهم مفاهیم و عمل به دستورات قرآن از جمله اهداف برگزاری این مسابقه می باشد.

کریم زاده ادامه داد : مسابقه حفظ ترتیبی قران کریم ویژه کلیه پایه های سطح 2و3  در دو مرحله ی استانی و کشوری  و در سه مقطع ثلث، نصف و کل  برگزار می شود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران گفت : مرحله استانی مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم در سال جاری بیست وپنج آذر ماه به میزبانی مدرسه علمیه خواهران حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان مرحله استانی این مسابقه گفت : 45 طلبه از 23 مدرسه علمیه خواهران استان تهران در این مسابقه  شرکت کردند.

وی خاطر نشان کرد : مرحله کشوری مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.