پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 16:14
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 233741
تاریخ انتشار : 27 دی 1394 11:30
تعداد بازدید : 789

برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت در مدارس حوزه علمیه خواهران استان تهران

دوره های آموزشی کوتاه مدت با موضوعات تبلیغی، تحقیقی، تاریخی، سیاسی، اخلاقی، سبک زندگی و فرقه های ضاله در مدارس علمیه خواهران استان تهران برگزار می شود.


 دوره های آموزشی کوتاه مدت با موضوعات تبلیغی، تحقیقی، تاریخی، سیاسی، اخلاقی، سبک زندگی و فرقه های ضاله در مدارس علمیه خواهران استان تهران برگزار می شود.

کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران در خصوص اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت گفت: این دوره ها با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (نمایندگی تهران ) به مدت 2 ساعت در12 دوره آموزشی ویژه طلاب حوزه های علمیه خواهران برگزار می شود.

وی با توجه به اهمیت تقویت طلاب در عرصه تبلیغ افزود: این دوره های آموزشی موضوعات تبلیغی مختلفی را در بر می گیرد که شامل؛ دوره های آموزشی روانشناسی تبلیغ، آموزش مهارت ها و آداب تبلیغ، آموزش روش ذکر مصیبت و روضه خوانی، آموزش مهارت های ارتباط مؤثر در تبلیغ دین، و آموزش سواد رسانه ای می باشد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران گفت: بایسته های ذی طلبگی از نگاه مقام معظم رهبری از جمله موضوعات اخلاقی است که ویژه طلاب برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: موضوعات تحقیقی این  دوره شامل دوره های آموزش مبانی و روش تحقیق و آموزش آیین نگارش می باشد..

کریم زاده ادامه داد: دوره های آموزشی با موضوعات تاریخی، سیاسی و سبک زندگی شامل دوره های آموزشی رو حانی شناسی، تاریخ نهاد روحانیت در ایران، روحانیت و جامعه، آشنایی با جریان های فکری و سیاسی و دوره آموزشی سبک زندگی می باشد.

وی متذکر شد: دوره آموزشی فرقه های ضاله با موضوع بابیت، بهائیت و سلفی گری در مدارس علمیه برگزار می شود .

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران در خصوص اهداف برگزاری دوره های آموزشی گفت : آشنایی مقدماتی طلاب با مباحث مورد نیاز از جمله اهداف.بر گزاری این دوره می باشد.

کریم زاده گفت: این دوره های آموزشی به صورت مقدماتی از آذر ماه سال جاری شروع شده که در 28 مدرسه علمیه در حال برگزاری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: دوره تکمیلی این آموزش ها در بهمن ماه برگزار خواهد شد.