پنج شنبه 14 فروردين 1399 - 9 شعبان 1441 - 2020 آوريل 02 - ساعت 17:10
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 233393
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394 13:54
تعداد بازدید : 794

همایش سراسری مهدویت برگزار می شود

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران باهمکاری معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران همایش سراسری مهدویت را در اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار می نماید.


معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران باهمکاری معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران همایش سراسری مهدویت را در اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار می نماید.

خانم کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران با اعلام این خبر گفت برای رسیدن به یک جامعه منتظر و توجه به نقش و جایگاه امام معصوم(علیه السلام) در عصر غیبت این معاونت با همکاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران همایش سراسری مهدویت را برگزار می کند.

وی در خصوص بخش های مختلف این همایش گفت همایش سراسری مهدویت در بخش علمی، ادبی و هنری برگزار می گردد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران ادامه داد بخش علمی همایش با محوریت پیشگویی های آخر الزمان از دیدگاه ادیان ابراهیمی در دو بخش مقالات علمی پژوهشی و مقالات علمی ترویجی برگزار می گردد

وی افزود بخش ادبی همایش سراسری مهدویت با محوریت مضامین آزاد مهدویت در بخش های شعر، داستان، قطعه ادبی، متن ادبی، دل نوشته و خاطرنویسی می باشد.

کریم زاده به بخش هنری نیز اشاره کرد و افزود بخش هنری همایش با محوریت مضامین آزاد مهدویت در بخش های عکس و گرافیک شامل طراحی پوستر، طراحی، نقاشی، تذهیب و نگارگری می باشد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران با اشاره به این مطلب که همایش سراسری مهدویت 30 و 31 اردیبهشت ماه سال 1395 برگزار می گردد گفت مهلت ارسال آثار به جشنواره همایش تا 30 فروردین 1395 می باشد.

کریم زاده تأکید کرد علاقمندان می توانند در همه بخش های جشنواره حضور یابند و هیچ محدودیتی جهت ارائه تعداد آثار وجود ندارد.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران تصریح کرد علاقمندان جهت ارسال آثار با محورهای مربوطه و جهت کسب اطلاعات بیشتر به بروشور مربوط به همایش سراسری مهدویت در سایت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران به آدرس qanetaat.ir مراجعه نمایند.

همچنین علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند سئوالات احتمالی خود را ازتاریخ 25/12/94در باره محورهای مذکور در سایت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران به آدرس qanetaat.ir وارد نموده تا توسط کارشناس مربوطه پاسخهای لازم را دریافت نمایند.