سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 22 - ساعت 0:19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207456
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1396 12:53
تعداد بازدید : 194

نشست طلبه و فضای مجازی برگزار شد

به همت معاونت فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران نشست «طلبه و فضای مجازی» روز دوشنبه، مورخ 18/2/96 در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

خانم کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فعالیت در فضای مجازی گفت رهبری معظم فرمودند باید با استفاده از توانائیها و استعدادهای جوان کشور و با سیاستگذاری صحیح و اقدامات سنجیده و هماهنگ و بدون از دست دادن زمان به سمت خروج از حالت انفعال در عرصه فضای مجازی و حضور فعال و تأثیرگذار و تولید محتوای اسلامی متقن و جذاب حرکت کنیم.

وی ادامه داد طلاب و مبلغان مدارس علمیه خواهران با فراگیری دانش و علوم حوزوی و با آشنایی با فضای مجازی و سواد رسانه ای می توانند به نحو احسن در این فضا فعالیت کنند و به انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی جامعه عمل بپوشند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران در ادامه گفت برای تحقق این هدف نشست «طلبه و فضای مجازی» با حضور طلاب و مبلغان فعال در عرصه رسانه و فضای مجازی در این مدیریت برگزار گردید.

خانم کریم زاده گفت به فرموده رهبر انقلاب اگر از فضای مجازی غافل شویم اگر نیروهای مومن و دلسوز این میدان را رها کنند مطمئناً ضربه خواهیم خورد؛ پس هر کس باید به اندازه توان و سعی و هنر خود در این عرصه تلاش کند.

نشست طلبه و فضای مجازی روز دوشنبه، 18/2/96 از ساعت 8:30 الی 11 در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.