چهارشنبه 7 فروردين 1398 - 21 رجب 1440 - 2019 مارس 27 - ساعت 1:20
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 206016
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395 10:12
تعداد بازدید : 64

اعزام مبلغان حوزه های علمیه خواهران به مدارس دخترانه آموزش و پرورش سال 95

اعزام مبلغان حوزه های علمیه خواهران به مدارس دخترانه آموزش و پرورش سال تحصیلی 96-95

بیش از 400 نفر از مبلغان حوزه های علمیه خواهران استان تهران در سال تحصیلی جاری برای فعالیت های فرهنگی و تبلیغی به مدارس دخترانه آموزش و پرورش اعزام شدند.

 کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران گفت طبق هماهنگی های انجام شده ما بین این مدیریت و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران مبلغان حوزه های علمیه خواهران پس از معرفی و تأیید مدیر مدرسه علمیه، فقط با صدور معرفی نامه از سوی این مدیریت به اداره کل آموزش و پرورش معرفی و برای فعالیت های تبلیغی و فرهنگی به مدارس دخترانه اعزام می شوند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران ادامه داد مبلغان حوزه های علمیه خواهران برای اقامه نماز جماعت،فعالیت های فرهنگی و تبلیغی، اردو های دانش آموزی، مربیان سواد آموزی، مربیان مدارس امین، مربیان مدارس نخبه به اداره کل آموزش و پرورش معرفی می شوند و در مدارس دخترانه فعالیت می نمایند.

کریم زاده با اشاره به رسالت مهم مبلغان، حضور آنها را در بین دانش آموزان مفید و مؤثر دانست و افزود امید آن داریم مبلغان گرامی از این فرصت به دست آمده بهترین استفاده را نموده و برای برقراری ارتباط مؤثر با دانش آموزان و تبلیغ اسلام ناب محمدی(صل الله علیه و آله و سلم) تلاش نمایند.